13 اسفند 1402
  13 اسفند 1402
0
0

همه چیز درباره بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ

2235 بازدید
5/5 - (3 امتیاز)

در یوزتک ما با بررسی بازار شما و مخاطبانتان برنامه دقیقی برای اجرای کمپین های ایمیلی ایجاد می کنیم و سعی می کنیم تا از این ابزار مهم بهترین نتیجه را برای کسب و کار شما به وجود آوریم.

بازاریابی ایمیلی چیست؟

بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) از جمله موارد پرکاربرد برای آگاه سازی و جذب مخاطبان در عصر حاضر است. ایمیل مارکتینگ یکی از قدیمی ترین فعالیت های مجازی در بازاریابی دیجتیال است و همچنان جزو پرکاربردترین و اثربخش ترین آنهاست. به کار گیری روش های اصولی می‌تواند حداکثر بازدهی را در ایمیل های تبلیغاتی، دوره ای، خبرنامه ها و… برای کسب و کار شما رقم بزند.

آژانس بازارایابی دیجیتال یوزتک در کنار شماست تا با استفاده از روش‌های نوین و کارآمد، استراتژی ایمیلی خود را سریع‌تر تدوین کنید و ازین ابزار قدرتمند برای جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی استفاده کنید.

 

آیا بازاریابی ایمیلی مهم است؟

شاید به نظر برسد که استفاده از ایمیل و ایمیل مارکتینگ در ایران کاربرد زیادی ندارد. اما تحقیقات نشان می دهد همچنان یکی از موثرترین روش های ارتباط با کاربران و مخاطبان هم در ایران و هم جهان ایمیل است.

ایمیل به عنوان یکی از کم هزینه ترین روش های بازاریابی دیجیتال می تواند نتایج درخشان و خیره کننده ای را برای بسیاری از کسب و کارها با ارمغان بیاورد. لازم به ذکر است که این روش اگرچه بسیاز کارامد است اما برای برخی از کسب و کارها کارایی بیشتر و برای برخی کارایی کمتری دارد. همچنین در بسیاری از کسب و کارها این ابزار مهم باعث ایجاد ارتباط پایدار با مخاطبان می شود، که در بلند مدت موجب افزایش اعتماد مشتریان و سودآوری بیشتر است.

نوشته شده توسط:

تیم تولید محتوای یوزتک

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.usetech.org/?p=1587
برچسب ها:
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکلینکدین

نظرات

0 نظر در مورد همه چیز درباره بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.