03 اسفند 1402
  03 اسفند 1402
0
0

همه چیز درباره بازاریابی محتوایی

2136 بازدید
5/5 - (3 امتیاز)

در یوزتک تولید محتوا به صورت کاملا ویژه و غیر کپی انجام می شود. چیزی که موتورهای جستجو مانند گوگل به آن بسیار حساس هستند. همچنین برنامه ویژه ای برای انتشار محتوا در سایت و سبکه های اجتماعی ایجاد شده تا محتوای شما حداکثر بازدهی را داشته باشد.

بازاریابی محتوایی چیست؟

بازاریابی محتوایی یا کانتنت مارکتینگ (Content Marketing)، شامل کلیه فعالیت هایی است که به منظور تهیه و تولید محتوای مناسب وب سایت یا شبکه های اجتماعی انجام می‌گیرد. نقش استراتژی محتوا که توسط تیم بازاریابی انجام می‌گیرد در این خدمات بسیار مهم است. تولید و تکثیر محتوای با کیفیت (بازاریابی محتوا) توسط تیم خبره متشکل از کارشناسان سئو، کپی رایترها و کارشناسان گرافیک انجام می‌پذیرد.

آژانس بازارایابی دیجیتال یوزتک در کنار شماست تا با استفاده از روش‌های نوین و کارآمد، استراتژی محتوای مناسب کسب و کار خود را تدوین و پس از آن به تولید و تکثیر این محتوا بپردازید.

 

ویژگی‌های بازاریابی محتوایی یوزتک

بازاریابی محتوایی چیزی فراتر از تولید محتواست. این جمله به ضاهر بدیهی را بسیاری از بازاریابان محتوا رعایت نمی کنند. وجود دید استراتژیک و تاکتیکی در کنار هم همراه با تولید محتوای اثربخش و در نظر گرفتن فعالیت رقبا موجب موفقیت در بازاریابی محتوایی می شود.

ما در آژانس بازاریابی دیجیتال یوزتک به بازاریابی محتوایی نگاهی هم استراتژیک و هم تاکتیکی داریم.

به منظور تمایز استراتژیک شما در بازاریابی محتوایی ابتدا به بررسی مشتریان و نیازهای آن ها و سپس فعالیت رقبا می پردازیم و بر اساس تحقیقات بازار (Market Research) سندی تحت عنوان استراتژی محتوا برای شما ایجاد می کنیم که برنامه محتوایی شما را در بازه خاصی معین می کند.

سپس از ابزارها و تکنیک های تولید محتوای اثربخش در کنار تصحیحات مربوط به سئوی محتوایی استفاده کرده و محتوای کاربردی را برای مخاطبان برند شما تولید می کنیم.

نوشته شده توسط:

تیم تولید محتوای یوزتک

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://www.usetech.org/?p=1583
برچسب ها:
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکلینکدین

نظرات

0 نظر در مورد همه چیز درباره بازاریابی محتوایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.