کتاب استراتژی بازاریابی دیجیتال

نام کتاب:

استراتژی بازاریابی دیجیتال

نام لاتین:

Digital Marketing Strategy

An Integrated Approach to Online Marketing

نویسنده:

Simon Kingsnorth

سال چاپ:

2016

انتشارات:

Kogan Page

درباره کتاب:

در دنیای امروز رسانه ها و شبکه های اجتماعی جنبه های مهمی از یک برنامه بازاریابی را شامل می شوند. بنابراین، مهم است که آنها به طور یکپارچه در خدمت اهداف اصلی سازمان قرار گیرند. نویسنده این کتاب کوشیده است تکنیک های دیجیتال مارکتینگ را با استراتژی کسب و کار و تکنیک های سنتی بازاریابی نظیر ۷P بازاریابی، نیروهای پنج گانه پورتر، چرخه ارزش مشتری و … تلفیق کند، تا به این ترتیب بتوان بهترین استراتژی را برای یک کسب و کار در عصر حاضر اتخاذ کرد.

در این کتاب نویسنده سعی می کند به جای ارائه یک راه حل جامع برای همه مدل های کسب و کار، گستره وسیعی از استراتژی های بازاریابی آنلاین را در قالب مورد کاوی، نمودار، تصاویر و چک لیست ها آموزش و ارائه دهد. در کتاب “استراتژی بازاریابی دیجیتال” شما با طیف وسیعی از مطالب مهم این حوزه نظیر محدوده های اصلی دیجیتال مارکتینگ، چگونگی تنظیم بودجه و پیشبینی های آن برای کمپین های بازاریابی آنلاین، شخصی سازی کمپین های آنلاین، ارائه خدمات در قالب دیجیتال، تجربه مخاطب، استراتژی محتوا، چگونگی اندازه گیری و اجرای کمپین های شبکه های مجازی و نحوه سازماندهی و ارائه یک برنامه بازاریابی دیجیتال آشنا می شوید.

این کتاب راه گشای سوالات و مسائل افرادی است که در زمینه برنامه ریزی و هدف گذاری بازاریابی دیجیتال، نحوه ترکیب استراتژی های اصلی بازاریابی و استراتژی های مجازی کسب و کار و همچنین چگونگی سازماندهی منابع سازمان در جهت اجرای کمپین های موفق در فضای مجازی فعالیت می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست